معضلات مربوط به حمل و نقل جاده‌ای و ریلی


کاظم شیردل،نایب رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و تاجیکستان و رئیس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی گفت: یکی از مشکلات اصلی که در زیرساخت‌های اقتصاد، تولید و صادرات وجود دارد، معضلات مربوط به حمل و نقل جاده‌ای و ریلی است.
به گزارش اعتمادساز، کاظم شیردل روز 21 اسفند در نشست هم اندیشی « 1400 با کارآفرینان» که به همت سرپرستی روزنامه اعتماد در خراسان رضوی و در محل هتل دیپلمات مشهد برگزار شد، افزود: یکی از مواردی که می‌تواند در سال 1400 به کمک رسانه‌ها به طور خاص به آن پرداخت موضوع حمل و نقل ریلی و مشکلات آن است. بیش از بیست سال است که با مشکل کمبود واگن روبرو هستیم و زیرساخت‌های حمل و نقل ریلی در کشور فراهم نشده و تجار به اجبار از کشورهای CIS واگن مورد نیاز خود را وارد می‌کنند.
وی ادامه داد: متاسفانه علی‌رغم پیشنهاداتی که ما مطرح کرده‌ایم هیچ عزمی برای رفع این مشکل دیده نمی‌شود چرا که منافع افرادی چه طرف خارجی و چه طرف داخلی در گرو این موضوع است. امیدواریم که به کمک رسانه‌ها بتوانیم در سال ۱۴۰۰ این موضوع را پیگیری کنیم چون حل این موضوع تاثیر بسیاری بر حوزه حمل و نقل دارد؛ ما هم این آمادگی را داریم که در کنار شما باشیم.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
en_USEnglish
fa_IRPersian en_USEnglish